phone 58 301 29 31

location_on Biuro Podróży i Turystyki Almatur Polska S.A.
., . Gdańsk

phone

location_on
,

Klub Urwisa Polska

Zakopane - Klub Urwisa kolonia Mini Przygoda

Kod: BPOZ


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
7-11

1 899 zł 1 699 zł

Promocja 11% Dzień Dziecka

REZERWUJ

Trasa:
Zakopane

Infolinia 58 301 24 24 Zadzwoń


Cena nie obejmuje: obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł, programu fakultatywnego i dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży.


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Zakopane - Klub Urwisa kolonia Mini Przygoda
26.06 - 06.07.202111 dniPromocja 10% 2 049 zł 1 849 zł
07.07 - 17.07.202111 dniPromocja 10% 2 049 zł 1 849 zł
18.07 - 28.07.202111 dniod 2 049 zł
29.07 - 08.08.202111 dniPromocja 10% 2 049 zł 1 849 zł Rezerwuj
09.08 - 19.08.202111 dniPromocja 10% 2 049 zł 1 849 zł
20.08 - 29.08.202110 dniPromocja 11% 1 899 zł 1 699 zł Rezerwuj

Zakwaterowanie: 10 noclegów ( 6 turnus - 9 noclegów)

Wyżywienie: całodzienne -3 posiłki oraz podwieczorek w stołówce pensjonatu, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. 

Transport: autokar turystyczny( autokar do dyspozycji grupy podczas trwania kolonii).

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A).

Opieka pedagogiczna oraz realizacja programu

Zakopane - Klub Urwisa Mini Przygoda 7-11 lat

Szanowni Rodzice, zapraszamy Wasze dzieci na niezwykłe kolonie, gdzie wędrówki górskie połączymy z zabawą i szaleństwem w parkach wodnych w przepięknej scenerii Tatr. Podczas kolonii opiekę nad Państwa dziećmi sprawować będą doświadczeni, kreatywni i odpowiedzialni wychowawcy.

Największą atrakcją będą pobyty w tatrzańskich aquaparkach. Na dzieci czekają również... Tatry, gdzie podczas górskich wycieczek z przewodnikiem zobaczą piękno naszych gór. …i Zakopane: zaprosimy je na gwarne i kolorowe Krupówki, pokażemy Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, obiekty Skoczni Krokiew.

Odwiedzą również Centrum Edukacji Przyrodniczej, gdzie czeka na Nich mnóstwo atrakcji m.in. zobaczą interaktywną mapę Tatr, w technologii 3D obejrzą film, zintegrują się podczas różnych super ciekawych gier w multimedialnej Sali Odkryć. Góralski folklor i tradycję  poznają podczas spotkania z gazdą. Nie zabraknie wspólnych tańców, góralskich przyśpiewek i dowcipów.

Odwiedzicie  trzy  największe  aquaparki  na  Podhalu. Oprócz
wodnego  szaleństwa  w  Termach  Chochołowskich  zabierzemy  Was  również  do  Aquaparku w Zakopanem, gdzie czekają na Was: dwa baseny, dzika rzeka, liczne zjeżdżalnie, whirlpoole oraz kompleks saun. Natomiast w wodnym parku  rozrywki  Terma  Bania  w  Białce  Tatrzańskiej po dobrej zabawie można zrelaksować się w  basenach  termalnych,  z  których  roztacza  się widok na najsłynniejszy stok narciarski Kotelnicę Białczańską. 

Na  obozie  nie  zabraknie  również górskich wędrówek, podczas których zobaczycie: Rusinową Polanę  z  przepięknymi  widokami  na Tatry oraz zwiedzicie Wiktorówki. Wybierzecie się do Doliny Kościeliskiej, gdzie zobaczycie Wąwóz Kraków  ze  Smoczą  Jamą.  Wejdziecie  na  Gubałówkę,  skąd  przejdziecie  na  Butorowy  Wierch  i zjedziecie wyciągiem krzesełkowym. Pamiętajcie, że nie ominą Was również główne atrakcje programowe  m.in.  poznawanie  najciekawszych miejsc w Zakopanem oraz wspólna zabawa i zajęcia integracyjne.

Wybierzemy sie na pole paintballowe, gdzie rozegramy bitwę z użyciem markerów strzelających kolorowymi kulkami wypełnionymi farbą. Każdy uczestnik do dyspozycji będzie miał  pakiet  100  kulek.  Poczujecie  się  jak  Robin Hood i wykażecie się celnym okiem oraz silną ręką podczas strzelania z  łuku. Kolejną atrakcją będzie Zorbing, czyli bieganie i fikołki po wodzie wewnątrz gumowej  kuli  wyposażonej  w  specjalny  system bezpiecznego hamowania. W parku linowym natomiast na każdego czekać będzie moc atrakcji w postaci  platform  i  przeszkód  linowych  zainstalowanych na drzewach. 

Bez ograniczeń: gry i zabawy sportowe, konkursy, dyskoteki, ogniska, warsztaty plastyczne m.in., malowanie plenerowe i wernisaż prac.

 Willa „U Franka” – nowy, przestronny pensjonat z widokiem na panoramę Tatr. Pokoje 3- ,4- ,5-os. z łazienkami i TV, większość pokoi z balkonami. W obiekcie: jadalnia, świetlica z bilardem i innymi grami zręcznościowymi. Duży teren rekreacyjny, boisko do kosza, siatkówki, oraz miejsce na ognisko. Do dyspozycji uczestników stylowy domek góralski z salą dyskotekową i świetlicą do zajęć integracyjnych.

Wycieczka  do  Tatralandii  –  jednego  z  największych  parków  wodnych  na  Słowacji  –  cena: ok.  35  EUR.  (na  wyjazd  uczestnicy  powinni  posiadać  dowód  osobisty  lub  paszport). 
Wycieczka  do
największego  w  Polsce  Parku  Rozrywki  Energylandia
–  cena:  ok.  170  PLN. 

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników.

Należy zabrać ze sobą: , buty na wycieczki górskie, ciepły sweter, kurtkę nieprzemakalną, mały plecak, strój kąpielowy, ręcznik kąpielowy.

Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz o podpisaniu bagażu dzieci.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 19,30.Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 7.30. Dojazd własny : przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19:00. Wyjazd nie później niż o  godz. 07:45.

Uwaga Nie znaleziono przystanków!