phone 58 301 29 31

location_on Biuro Podróży i Turystyki Almatur Polska S.A.
., . Gdańsk

phone

location_on
,

Kolonie i obozy Polska

Ustroń - obóz rekreacyjny Ondraszek

Kod: KPOU


Liczba osób:
1 osoba
Wiek uczestników:
9-14
Termin:
07.07 – 17.07.2021
Miejsce wyjazdu:
Dojazd własny

1 599 zł

REZERWUJ

Trasa:
Ustroń

Infolinia 58 301 24 24 Zadzwoń


Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Ustroń - obóz rekreacyjny Ondraszek
07.07 - 17.07.202111 dniod 1 599 zł
18.07 - 28.07.202111 dniod 1 599 zł

Zakwaterowanie:
10 noclegów; termin 20-29.08: 9 noclegów. 
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser). Śniadania kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar turystyczny. 
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Odkryj Ustroń – wakacje w górskiej dolinie. W położonym w Beskidzie Śląskim Ustroniu czekają na Was zróżnicowane wakacyjne atrakcje: profesjonalny obóz rowerowy, RPG, parki atrakcji, detektywistyczne zmagania, dookoła świata, zaczarowana magia i rekreacja. Ten znany, górski kurort zapewni Wam doskonałe warunki zarówno do wakacyjnego relaksu jak i do aktywnego spędzania czasu. Położone na stokach Beskidów, w uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia - Jaszowcu Domy Wczasowe - Globus i Ondraszek zapewnią wygodny wypoczynek, a urozmaicone programy obozów i wykwalifikowana kadra sprawią, że spędzone tu wakacje będą niezapomniane.

Rekreacja (9-14 lat)

Wakacje w Beskidach zapewnią Ci dużo wrażeń i dobrą zabawę. Będą pikniki nad rzeką, biwakowanie przy obiekcie, relaks i słońce.

A do tego wycieczki i atrakcje programowe:

- szalony zjazd roller coasterem w Górskim Parku na Równicy – 600 metrów serpentyn i zakrętów czeka, by je odważnie pokonać.

- wycieczka do Trójwsi Beskidzkiej i zwiedzanie największych beskidzkich kurortów Wisły, Koniakowa, Jaworzynki i Istebnej.

- wycieczka ciuchcią turystyczną do Leśnego Parku Niespodzianek, niekonwencjonalnego ogrodu zoologicznego i karmienie smakołykami mieszkających tu zwierząt oraz pokaz lotów ptaków drapieżnych – sów i sokołów.

- Straż Pożarna od kulis - spotkanie ze strażakami i poznanie tajników ich pracy.

- gra terenowa z wykrywaczem metalu i turniej łuczniczy wyłoni strzelca o najcelniejszym oku.

Będzie też ognisko z pieczeniem kiełbasek, kronika obozowa, dart, twister, planszówki i gry integracyjne. A jeśli będzie Ci mało – zapraszamy do skorzystania z programu fakultatywnego.

Dom Wczasowy „Globus" lub Dom Wczasowy „Ondraszek”.
Położenie: Obiekty znajdują się w spokojnej dzielnicy Ustroń – Jaszowiec, w górskiej dolinie otoczonej lasami. Pokoje: 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami, TV i balkonami, w recepcji bezpłatne Wi-Fi i sklepik. Do dyspozycji uczestników: bilard, stół do tenisa stołowego, sale konferencyjne, sklepik przy recepcji, duży teren rekreacyjny wokół obiektów, boisko do siatkówki plażowej, wiata grillowa i place zabaw. Nieopodal ścieżki spacerowe, ścieżka zdrowia fitness outdoor, bulwary wiślane.

 

Park Wodny Tropicana w hotelu Gołębiewski w Wiśle – dwugodzinne szaleństwo na basenach, przejazd busem – cena 80 PLN młodzież do 14 lat, cena 90 PLN – młodzież powyżej 14 lat. 
Dream Park w Ochabach – wstęp do parku rozrywki, przejazd busem – cena 95 PLN. 
Wycieczka do Chlebowej Chaty w Brennej i do Obserwatorium Nietoperzy – warsztaty o chlebie, maśle, miodzie, obserwacja nietoperzy, przejazd busem – cena 80 PLN. 
Wycieczka na Czantorię – wjazd kolejką krzesełkową i zjazd letnim torem saneczkowym – cena 35 PLN. 
Escape Room w Wiśle – cena 60 PLN. 

Cena nie obejmuje dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych wychowawców. Zajęcia będą dopasowane do warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Zabierz ze sobą legitymację szkolną obuwie sportowe, obuwie zmienne i wygodne obuwie do pieszych spacerów, dres, strój kąpielowy, czapkę z daszkiem, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę, ręcznik kąpielowy, ciepły sweter i polar.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 18.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 10.00.
Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz.17.00, wyjazd nie później niż o godz. 11.00.

Uwaga Nie znaleziono przystanków!