phone 58 301 29 31

location_on Biuro Podróży i Turystyki Almatur Polska S.A.
Starowiejska 42-48 lok.4, 81-356 Gdynia

phone

location_on
,

Work & Travel USA


ZAPISY NA SEZON 2020 ROZPOCZĘTE

NIE ZWLEKAJ Z DECYZJĄ - ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONAWork & Travel - to coś więcej niż programy edukacyjne, czy praktyki w USA!

Chcesz przemierzyć USA od Nowego Jorku po Los Angeles? Odwiedzić słoneczne plaże Florydy czy Californii? Jak dotąd amerykański sen wydawał Ci się nieosiągalny, a zawsze marzyłeś o podróży do Stanów? Jedź na wymianę kulturową dla studentów, zwiedzaj Stany Zjednoczone, pracuj u amerykańskich przedsiębiorców i szlifuj znajomość języka angielskiego w najlepszych do tego warunkach! Żadne kursy językowe nie dadzą Ci lepszych możliwości doskonalenia umiejętności językowych niż udział w tym programie. Wybierz niestandardowy pomysł na wakacje, poszerz horyzonty, zobacz miejsca znane z amerykańskich filmów, a do tego zarabiaj pieniądze!

Work & Travel to coś więcej niż zwykła podróż do USA. Pracując i przebywając z Amerykanami masz szansę odnieść lepsze rezultaty niż na lekcjach z native speakerem a do tego zarobić trochę pieniędzy! Takiej okazji nie stwarzają inne programy edukacyjne, czy praktyki do których przywykłeś! Znajdź swojego pracodawcę, nasi amerykańscy partnerzy - fundacje akredytowane przez Departament Stanu USA - pomogą Ci w tym. Przeżyj swoje wakacje życia!

Zapraszamy

                                                                          
Osoby zainteresowane programem prosimy o kontakt z naszym biurem.


Almatur jest członkiem Stowarzyszenia Qualitus - Stowarzyszenia na rzecz wspierania międzynarodowej wymiany młodzieży i studentów.